Betwinner Hoşgeldin Bonusu

Betwinner hoşgeldin bonusu adına herhangi bir yatırım yönteminin kurallardan sunulmadığını da belirtmeliyiz. Aksine dilediğiniz yöntemden para

Bahis siteleri üzerinden faaliyet göstermek adına en az 18 yaşında olmalısınız. Bu anlamda genel kuralların ve uyarıların sunulduğunu da belirtmeliyiz. Sonuç olarak Betwinner üzerinden de kayıt formlarına yer vermeniz ve ödemelere geçmeniz mümkün. Ancak bu şekilde üyelerin Betwinner hoş geldin bonusu ile karşılanmaları söz konusudur. Bonus kapsamında kurallara göre hareket etmek için de başta kayıt işlemlerinin tamamlanması gereklidir. Sonrasında da yine şartlarına uygun olarak para yatırmalısınız. Ödemeler adına açıklamalarından faydalanarak ilerlemeniz mümkün. Buradan üyelerine geçerli tüm yöntemlerin limitlerini de sunuyor. Nitekim bonus adına geçerli alt limiti üzerinden ilerlemeniz halinde fırsatların talep edilmesi söz konusudur. Betwinner hoşgeldin bonusu adına herhangi bir yatırım yönteminin kurallardan sunulmadığını da belirtmeliyiz. Aksine dilediğiniz yöntemden para yatırabilir ve ilerleme sağlayabilirsiniz. Sadece yöntemleri kapsamında yatırım limitlerine yönelik bilgilerin aktarıldığını göreceksiniz. Bunun için de minimum yatırımların 50 TL olması gereklidir. Ancak bu limitleri çerçevesinde üyelerin bonustan da faydalanmaları mümkün. Direk olarak otomatik transferlerine yer verildiğini de göreceksiniz. Buradan depozit işlemlerinin arkasında taleplere geçmeniz istenmiyor. Sadece yatırımlarınızı herhangi bir alanda kullanmadan beklemelisiniz. Sonuç olarak da transfer edilen kampanya üzerinden çevirimlere geçebilirsiniz. Bu detaylar üzerinden de bonus adına kazançların çekilmesi mümkün. Para çekme talepleri adına da yatırımlarda olduğu gibi tüm detayları paylaşmaya devam ettiğini belirtmeliyiz.

İlk Üyelik Bonusu Çevirim Şartları

Kaçak iddaa seçenekleri üzerinden seçimlerinin tamamlanması gerektiğini belirtmeliyiz. Bunun için de oran seçimlerinde en az 1.9 değerini göz önünde bulundurmalısınız. Ancak bu değerleri kapsamında üyelerin çevirimlere geçmeleri mümkün. 9 defa çevirimleri üzerinden de çekim taleplerinizi sunmanız mümkün. Üyelerin çekim taleplerine yönelik baştan çevirimlerle ilerlemeleri isteniyor. Kazançların bonus üzerinden sağlanması adına da 90 gün içerisinde kullanımlarına yer vermelisiniz. En fazla da 500 TL olarak bonustan kazancınız olacaktır. Yine para çekme limitlerinden de ilerlemeniz durumunda taleplerinizi sunmanız mümkün. Bu konuda sıkça sorulan sorulardan dahi bilgilere yer veriliyor. Aynı zamanda müşteri hizmetleri üzerinden de ilerleme sağlayabilir ve görüşmeler sonucunda hatasız olarak ilerleyebilirsiniz.